S čím se nejčastěji setkáváme?

Analýza současného stavu

Nejčastěji pomáháme nastavit zrcadlo. Každý z nás se nachází v jiné životní fázi či situaci. Pojďme zjistit, v jaké jste vy.

Strukturování majetku a investic

Realizace rodinných majektových a investičních struktur. Na základě našich vlastních zkušeností až po konzultace ověřených a nezávislých externích poradců.

Diskuze nad možnými cíli

Toto je pro obě strany vždy nejzajímavější část. A také nebude asi nikdy dokončená. Je to něco, co nás bude stále provázet na společné cestě. Výhodou jsou četné příklady z ostatních partnerských rodin. S pokorou se nevyhýbáme ani externí mediaci.

Propojené odborné služby

Napadnou vás určitě právní, daňové, účetní a další služby. Ty jsou v našem podání zejména praktické. Víme, jak vypadá praxe a jak rozdílná je od teorie. Zejména v kombinaci několika oborů. Důležité je funkční spojení a provázání bez ,,ztrát v překladu".

Filantropie

Snaha a ochota věci řešit, pomáhat ostatním se nám v čase přelévá i do našeho okolí. Proto se rádi agnažujeme, nejen finančně, v okolní společnosti. Abychom podporovali hodnoty, kterým sami věříme.

Lifestyle

Nedopustíme to, aby nás majetek ovládal víc než je záhodno. Vždy se vracíme k základům a k tomu, co nás baví a dělá štastnými. A to je často život ve sportu, ve společnosti a přírodě. Nad to milujeme dobré víno, náročný a krásný ,,hike", bzučení včel či osamocené karavanové spoty.

Segmenty portfolia se v čase
mění dle specifických potřeb
rodiny. Typicky:

Finanční aktiva

Jedná se o diverzifikovaný mix globálních akcií, dluhopisů, komodit a hotovosti. Své místo zde mají i alternativní fondy a investice.

Hmotná aktiva

Kombinace rezidenčních, komerčních a logistických nemovitostí, developmentu, půdy, cenných kovů a sbírek.

Soukromý kapitál

Globální private equity investice, kvalitní venture a startupový kapitál, udržitelné projekty.

Filantropie

Podpora vzdělávání, kultury, umění, nadací, charitativních organizací, volnočasových aktivit a dalších společensky významných a potřebných činností.

Příklad rozložení
portfolia

Disponujeme jedinečným softwarem vyrobeným na míru dle potřeb našich rodin pro zobrazení a dokumentaci celkového investičního a rodinného majetku.